logo
phone-icon
phone-icon
+38 (067)
  215-70-60
lang-icon Рус locations
Надішліть цю інформацію, і ми надішлемо вам вартість послуги.

Ціни на послуги

Послуга
Ціна вiд, ₴
Ковролін (за одну одиницю)
80.00
Чистка килимів в цеху
80.00
Мінімальна вартість замовлення хімчистки
400.00

Чищення килимів від професіоналів

У багатьох житлових і офісних приміщеннях килими і килимові покриття є прикрасою інтер'єру та додають тепла і затишку: по них повзають діти, вони послаблюють звуки, а також збирають пил, тим самим зменшуючи його кількість у повітрі приміщення.

Однак для того, щоб продовжити термін служби ворсового покриття і підтримувати його належну гігієну, щоденне прибирання пилососом з часом перестає давати необхідний результат, оскільки здатне впоратися тільки з поверхневим сміттям і пилом. Але,на превеликий жаль, самотужки неможливо позбутися від паразитів - пилових кліщів, плям і бруду, що проникли глибоко у ворс улюбленого килимого покриття.

Якщо людина самостійно обирає для своїх килимових виробів засіб для чищення, у неї може не вистачити необхідних знань про те, який саме засіб і спосіб потрібно застосувати для того чи іншого виду килима. А саме від цього залежить не тільки візуальний результат, але і те, чи вдасться зберегти матеріал килимового покриття у його первинному вигляді.

Професійне чищення - запорука чистоти

Клінери здатні виконати професійне чищення килимів і килимових покриттів. Клінінгові компанії забезпечують своїх співробітників усім необхідним інвентарем, технікою і набором миючих засобів, що максимально підходять до того чи іншого типу килимових виробів і різного характеру забруднень. У ході роботи паралельно видаляються й шкідливі мікроорганізми і пилові паразити - кліщі.
Результат професійної хімчистки - свіжі й насправді чисті килимові вироби, якими користуватися не тільки приємно, а й безпечно.

Чищення килимів і килимових покриттів може проводитися як на території замовника - сухим, поверхневим методом , так і в спеціалізованому цеху. Саме там є змога якнайкраще вибити пил, випрати та висушити килим.

Щоб подарувати своїм килимам або килимовим покриттям друге життя, приміщенню повернути чистоту і затишок, а господарям, їх дітям і домашнім улюбленцям зберегти здоров’я, варто вдатися до послуг клінінгової компанії. Її фахівці у стислі терміни впораються з будь-яким обсягом і складністю робіт.

Як проводиться чистка килимів

  • Сухе очищення проводиться за допомогою нанесення на ворс килимового покриття спеціального порошку, який зв'язується з частинками бруду, частково розщеплюючи їх, і виводиться разом з ними за допомогою потужного пилососа.Перевагою такого способу чищення є те, що килим не змочується, і тому можна не турбуватися про його деформацію або усадку. Після обробки килим не потрібно сушити, відповідно – можна користуватися практично відразу.
  • Поверхневе чищення килимових виробів відбувається за допомогою піни. Вона може легко впоратися з різними типами забруднень. Потім килимовий виріб ретельно очищується спеціальною машиною.
  • Для глибокого чищення килимів у цеху обираються спеціалізовані миючі засоби, здатні впоратися з будь-яким рівнем забруднення, практично зі всіма видами плям і неприємним запахом. Після того, як килими вибиваються з допомогою верстату, на їх поверхню наноситься миючий засіб і дисковою машиною проводиться механічне чищення. Виполіскування відбувається у центрифузі, а сушіння - в спеціальній камері - з постійним температурним режимом і гарною вентиляцією.
cleaning-consists