logo
phone-icon
phone-icon
+38 (067)
  215-70-60
lang-icon Рус locations
Надішліть цю інформацію, і ми надішлемо вам вартість послуги.

Ціни на послуги

Послуга
Ціна вiд, ₴
Мінімальне замовлення миття вікон та фасадів
1000.00

Миття вікон і фасадів від професіоналів

Вікна та фасад будь-якої будівлі є візитною карткою, забезпечуючи його привабливість або, навпаки, псує перше і наступні враження та відштовхує.

Фасади й вікна природньо з часом прокриваются різними за своїм походженням і характером забрудненнями. На поверхні з'являються потьоки, іржа, жирні плями, сліди атмосферного впливу. Це негативно позначається як на вигляді будівлі, так і має згубний вплив на матеріал. Тому надзвичайно важливо дбати про гігієну фасаду.

Деякі будівлі є досить високими, тому їх миття пов'язане з низкою складнощів і вимагає високої майстерності. Силами звичайних працівників компанії, що займає будівлю, якісне очищення фасаду в переважній більшості випадків виконати не вдасться. У цьому випадку вдаються до клінінговим послуг. Професіонали мають у своєму арсеналі всі необхідні сучасні пристосування та засоби.

Технологія виконання робіт з миття фасадів

Перед початком миття оглядається фасад будівлі, підраховується обсяг майбутньої роботи, оцінюється стан споруди і ступінь її забруднення.

Для миття фасаду на висоті виконавці користуються спеціальним обладнанням і технікою, серед яких, зокрема: системи для миття фасадів із землі, автовишки, тури. Компанії, що професійно займаються клінінгом, застосовують для миття унікальні миючі засоби, екіпірування, дотримуються техніки безпеки і в змозі впоратися з найскладнішими забрудненнями.

Залежно від матеріалу фасаду, характеру його забруднення та висоти використовуються різні способи миття: струмінь води під тиском, технологія миття WFP (за допомогою легких високих штанг зі щітками і подачею демінералізованої і деіонізованої води на висоту) або ручна мийка з використанням подовжувальних штанг.

Застосування струменя під тиском рекомендовано для фасадів будівель, розташованих біля проїжджої частини з інтенсивним рухом. Вручну миють пластикові та металеві фасади. А за технологією WFP - фасади до 18 м заввишки.

У чому особливість послуг клінінгових компаній?

  • Приведення фасаду до належного вигляду - непроста і відповідальна справа. Компанії, що спеціалізуються на такому виді послуг, мають у своєму розпорядженні штат досвідчених клінерів. Співробітники ретельно підбираються і проходять навчання.
  • Щоб результатом миття фасадів ставала бездоганна чистота, потрібно мати спеціальне обладнання і засоби для професійного прибирання. Іноді для виконання робіт доводиться залучати спеціальну техніку, наприклад автовишки й підйомники, а також використовувати альпіністське спорядження.
  • Між замовником і клінінговою компанією укладається договір, в якому фіксуються всі важливі умови: обсяг робіт, вимоги та побажання замовника, час і терміни проведення робіт, гарантія якості.
  • Професійне миття фасадів силами досвідчених і грамотних фахівців дозволяє підтримувати «обличчя» будівлі в належному вигляді, що позитивно впливає на репутацію його власника.
cleaning-consists