logo
phone-icon
phone-icon
+38 (067)
  215-70-60
lang-icon Рус locations
Надішліть цю інформацію, і ми надішлемо вам вартість послуги.

Ціни на послуги

Послуга
Ціна вiд, ₴
Прості, одно- трьох стулчасті вікна
35.00
Вікна з обертової рамою
35.00
Класичне вікно
35.00
Французьке вікно
35.00
Арочне вікно
35.00
Вартість миття вікон та фасаду з землі (підтримуюче) може проводиться спеціальним обладнанням на висоті до 12 поверху (якщо таке виконуєте)
20.00
Миття вивісок кв.м
50.00
Миття фасадів кв.м
20.00
Мінімальне замовлення миття вікон та фасадів
500.00

Миття вікон і фасадів від професіоналів

Вікна та фасад будь-якої будівлі є візитною карткою, забезпечуючи його привабливість або, навпаки, псує перше і наступні враження та відштовхує.

Фасади й вікна природньо з часом прокриваются різними за своїм походженням і характером забрудненнями. На поверхні з'являються потьоки, іржа, жирні плями, сліди атмосферного впливу. Це негативно позначається як на вигляді будівлі, так і має згубний вплив на матеріал. Тому надзвичайно важливо дбати про гігієну фасаду.

Деякі будівлі є досить високими, тому їх миття пов'язане з низкою складнощів і вимагає високої майстерності. Силами звичайних працівників компанії, що займає будівлю, якісне очищення фасаду в переважній більшості випадків виконати не вдасться. У цьому випадку вдаються до клінінговим послуг. Професіонали мають у своєму арсеналі всі необхідні сучасні пристосування та засоби.

Технологія виконання робіт з миття фасадів

Перед початком миття оглядається фасад будівлі, підраховується обсяг майбутньої роботи, оцінюється стан споруди і ступінь її забруднення.

Для миття фасаду на висоті виконавці користуються спеціальним обладнанням і технікою, серед яких, зокрема: системи для миття фасадів із землі, автовишки, тури. Компанії, що професійно займаються клінінгом, застосовують для миття унікальні миючі засоби, екіпірування, дотримуються техніки безпеки і в змозі впоратися з найскладнішими забрудненнями.

Залежно від матеріалу фасаду, характеру його забруднення та висоти використовуються різні способи миття: струмінь води під тиском, технологія миття WFP (за допомогою легких високих штанг зі щітками і подачею демінералізованої і деіонізованої води на висоту) або ручна мийка з використанням подовжувальних штанг.

Застосування струменя під тиском рекомендовано для фасадів будівель, розташованих біля проїжджої частини з інтенсивним рухом. Вручну миють пластикові та металеві фасади. А за технологією WFP - фасади до 18 м заввишки.

У чому особливість послуг клінінгових компаній?

  • Приведення фасаду до належного вигляду - непроста і відповідальна справа. Компанії, що спеціалізуються на такому виді послуг, мають у своєму розпорядженні штат досвідчених клінерів. Співробітники ретельно підбираються і проходять навчання.
  • Щоб результатом миття фасадів ставала бездоганна чистота, потрібно мати спеціальне обладнання і засоби для професійного прибирання. Іноді для виконання робіт доводиться залучати спеціальну техніку, наприклад автовишки й підйомники, а також використовувати альпіністське спорядження.
  • Між замовником і клінінговою компанією укладається договір, в якому фіксуються всі важливі умови: обсяг робіт, вимоги та побажання замовника, час і терміни проведення робіт, гарантія якості.
  • Професійне миття фасадів силами досвідчених і грамотних фахівців дозволяє підтримувати «обличчя» будівлі в належному вигляді, що позитивно впливає на репутацію його власника.
cleaning-consists