logo
phone-icon
phone-icon
+38 (067)
  215-70-60
lang-icon Рус locations
Надішліть цю інформацію, і ми надішлемо вам вартість послуги.

Ціни на послуги

Послуга
Ціна вiд, ₴
Стілець (за одну одиницю)
30.00
Диван «книжка» (за одну одиницю)
500.00
Диван кутовий (за одну одиницю)
700.00
Крісло (за одну одиницю)
150.00
Матрац двоспальний (за одну одиницю)
500.00

Хімчистка м'яких меблів від професіоналів

У процесі користування зовнішній вигляд м'яких меблів значно псується. Як би дбайливо господарі не ставилися до цих виробів, вони все одно затираються. У цьому випадку на допомогу прийдуть фахівці клінінгової компанії.

Персонал компанії проходить спеціальне навчання з оволодінням навичками у галузі хімчистки. Існує декілька технологій хімчистки текстильних виробів. Більш ефективним вважається екстракторне чищення, коли використовується спеціальне обладнання, за допомогою якого під тиском наноситься миючий засіб на поверхню виробів. Засіб проникає в глибокі шари матеріалу і розщеплює всі наявні забруднення. Після цього в хід йде вакуумний насос високої потужності. Він висмоктує бруд з оббивки разом з рештками хімічних розчинів.
Цим способом можна чистити тільки певні види матеріалів. Вироби, виготовлені з віскози і шовку, чистяться іншим способом. Щодо таких матеріалів застосовується порошкова або бонетна технологія чищення.

Суха хімчистка може застосовуватися для очищення не надто забруднених предметів інтер'єру і килимів. Процедура складається з декількох етапів. Спочатку поверхня очищується за допомогою потужного професійного пилососа і наноситься спеціальний розчин, який роз'їдає бруд. Наступний етап полягає в обробці поверхні очищувачем. До складу засобу входять мікрогубки, які вбирають відокремлений бруд. При необхідності поверхню обробляють засобом для виведення плям. На заключному етапі на м'які меблі наноситься засіб, що відштовхує пил і бруд.

У деяких випадках потрібний інтенсивний спосіб очищення. Така технологія використовується на виробах з високим ворсом і вкрай забруднених поверхнях. Процедура виконується набагато довше, ніж екстракторна чистка. Кожна пляма обробляється окремо.

Професійна хімчистка м'яких меблів значно подовжує термін служби виробів. Вони стають з вигляду такими, наче їх щойно придбали.

Переваги професіоналів:

  • якісне очищення м'якого покриття;
  • використання сертифікованих антибактеріальних і гіпоалергенних миючих засобів;
  • виклик додому;
  • видалення плям будь-якої складності;
  • усунення неприємного запаху;
  • видалення пилових кліщів;
  • високий професіоналізм персоналу.
cleaning-consists