logo
phone-icon
phone-icon
+38 (067)
  215-70-60
lang-icon Рус locations
Надішліть цю інформацію, і ми надішлемо вам вартість послуги.

Ціни на послуги

Послуга
Ціна вiд, ₴
1-кімнатна квартира
2000.00
2-кімнатна квартира
3000.00
Мінімальна вартість замовлення
1000.00

Післябудівельне прибирання від професіоналів

Закінчення ремонту кожна сім'я чекає з нетерпінням. Кожному кортить якнайшвидше зайти до світлого, щойно відремонтованого приміщення та насолодитися його красою і чистотою.
І це можливо тільки за умови, якщо фіналом ремонту стане фахове прибирання.

З післябудівельним прибиранням, звичайно, можна спробувати впоратися самотужки – з допомогою підручних засобів і побутового пилососа. Але не радимо робити цього: є велика ймовірність зіпсувати поверхні, намагаючись позбутися від залишків незліченної кількості сумішей і розчинів, а прилад, не розрахований на такий вид пилу та сміття, швидко вийде з ладу. Тому краще звернутися по допомогу до клінінгової компанії.

Впоратись зі всюдисущим будівельним пилом допоможе пилосос для прибирання після будівництва. Варто наголосити, що абсолютно всі поверхні: горизонтальні та вертикальні, починаючи зі стелі, закінчуючи підлогою, – підлягають ретельному очищенню.
Особлива увага нашими фахівцями приділяється знепиленню простору за батареями і плінтусами, оскільки там - найбільше джерело пилу.

Після сухого прибирання розпочинається робота з локальними забрудненнями: залишками фарби, грунту, цементного розчину, монтажної піни, тощо. Важливим і трудомістким етапом є зняття наліпок, малярного скотчу, написів, видалення залишків клею. Саме на цьому етапі прибирання найбільше знадобиться досвід клінерів, котрі знають, як виконати кропітку роботу, не зашкодивши жодному покриттю в приміщенні. В нагоді та завжди під рукою широкий спектр спеціалізованих засобів та величезний щоденний досвід роботи з різними поверхнями.

Жодне прибирання не буде мати завершеного вигляду без миття вікон і рам. Клінери впевнено виконають і цю надважливу роботу, незважаючи на висоту та важкість доступу до вікон як ззовні, так і зсередини.

Завершальний етап - це ретельне вологе прибирання. Воно проводиться абсолютно на всіх поверхнях, які допускають вологий спосіб очищення.

Тривалість післябудівельного прибирання квартир, будинків зазвичай триває не більше одного робочого дня. По завершенню можна гідно оцінити якість і красу ремонту та всіх дизайнерських рішень.

Замовте послугу та спокійно готуйтеся до новосілля!

cleaning-consists